Hlavní navigace

Televize Metropol bude vysílat od května každý večer late night show

Po velkých programových změnách, které na obrazovce pražské televize Metropol proběhly 30. ledna, se chystá do jejího vysílání další novinka. Půjde konkrétně o formát late night show.
Lukáš Polák 5. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Po velkých programových změnách, které na obrazovce pražské televize Metropol proběhly 30. ledna, se chystá do jejího vysílání další novinka. Půjde konkrétně o formát late night show, neboli do českého překladu pozdní noční show. Serveru DigiZone.cz to řekl generální ředitel TV Metropol Marek Vítek. Včera začala stanice vysílat zatím svou poslední novinku – magazín Indian.

CIF20

ČTĚTE TAKÉ: Re-Play na Primě Cool dostane konkurenci, TV Metropol přichází s Indianem

Můžu říct, že zde bude politický pořad, v uvozovkách interaktivní poradna, řešit se tu budou také vztahy. Chybět nebudou ani dvě klasické late night show se známými moderátory, jejichž jména ale zatím nemůžu říct, protože nemáme doladěné a podepsané smlouvy, uvedl pro DigiZone.cz Vítek. Digitální televizi Metropol je možné sledovat v hlavním městě a středních Čechách prostřednictvím multiplexu 3, v nabídkách ho mají také vybraní kabeloví operátoři a program vysílá bezplatně i na internetových stránkách http://www.me­tropol.cz/.