Hlavní navigace

Televize Noe bude pokračovat v multiplexu 3 také v únoru

28. 1. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

28. 1. 2009

Původně měl mít religiózní kanál TV Noe licenci s provozovatelem terestrického multiplexu 3, společností Czech Digital Group, pouze do konce ledna letošního roku, ale jak server DigiZone.cz informoval jeho generální ředitel Leoš Ryška, program zde bude pokračovat i nadále. Jak přesně dlouho to bude, ale Ryška neupřesnil.

K TÉMATU: Televize Noe zůstane v pražském multiplexu 3 do konce ledna 2009

Prozatím zůstává vše při starém, alespoň do konce února 2009, konstatoval ředitel stanice s tím, že co bude dál, neví. Předpokládáme, že na 46. kanálu setrváme tak dlouho, dokud to bude technicky možné, upřesnil Ryška. Televize Noe vysílá terestricky pouze v Praze prostřednictvím vysílačů Strahov, Ládví a Zelený pruh. Kromě ní jsou tu také šířeny kanály Óčko, Z1 a Public.

Content First 2022_tip temata

ČTĚTE TAKÉ: TV Barrandov chce vysílat pro Prahu ve vysokém rozlišení

Na kanál 46 se v Praze ještě tlačí jedna televize, plnoformátový kanál TV Barrandov, který zde chce vysílat ve vysokém rozlišení obrazu. V současné době probíhají mezi jeho vedením a provozovatelem multiplexu jednání, která by měla vyústit v podepsání smlouvy. Dokud však nebudu mít smlouvu na stole, nemůžu vám o tom nic bližšího sdělit, řekl nedávno technický ředitel televize Michal Kratochvíl.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.