Hlavní navigace

Televize Prima se také pouští do online videa

Jiří Macich ml.

Televize Prima uzavřela dohodu o spolupráci se společností Global Inspiration provozující portál pro sdílení videa Stream.cz a také s českou portálovou jedničkou Seznam.cz. V praxi to pro začátek znamená, že seriál Velmi křehké vztahy, lifestylový pořad Top Star Magazín a druhou sérii cyklu Jak se staví sen budou dostupná na serveru Stream.cz. Naše dohoda rozšiřuje uživatelům Streamu programovou nabídku o zcela nový typ obsahů: vedle vlastní produkce a uživatelských videí začínáme…

Doba čtení: 1 minuta

Televize Prima uzavřela dohodu o spolupráci se společností Global Inspiration provozující portál pro sdílení videa Stream.cz a také s českou portálovou jedničkou Seznam.cz. V praxi to pro začátek znamená, že seriál Velmi křehké vztahy, lifestylový pořad Top Star Magazín a druhou sérii cyklu Jak se staví sen budou dostupná na serveru Stream.cz. Naše dohoda rozšiřuje uživatelům Streamu programovou nabídku o zcela nový typ obsahů: vedle vlastní produkce a uživatelských videí začínáme prostřednictvím Primy nabízet i profesionální televizní formáty, říká Miloš Petana, generální ředitel Global Inspiration, který také dodává: A předpokládáme současně, že Stream.cz se stává zajímavým i pro diváky Primy, pro které otevíráme určitě příjemnou možnost zhlédnout jejich oblíbený pořad kdykoliv mimo běžný vysílací čas.

Jsme velmi rádi, že se nám podařilo uzavřít takto významnou dohodu. Její podstata vychází ze strategie omlazování Primy – nyní budou moci naše nejlepší pořady sledovat i mladší diváci, pro které je Internet často nejdůležitějším médiem. Navíc na poli Internetu je pro nás velmi efektivní spojit síly se silným partnerem namísto vývoje vlastního specializovaného portálu, řekl Marek Singer, generální ředitel Primy.

Prima také pro zpravodajský server Novinky.cz, který provozuje Seznam ve spolupráci s deníkem Právo, bude dodávat reportáže – pochopitelně ve formě videa. Prima tímto způsobem zvyšuje své zatím spíše skromné internetové aktivity krátce poté, co konkurenční Nova spustila svůj zpravodajský portál tn.cz a koupila společnost Jyxo. Ještě před tím ale některé své seriály Prima zpřístupnila prostřednictvím sítě internetových videopůjčoven Kinománia a to na rozdíl od Novy zdarma. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?