Hlavní navigace

Televize R1 se snaží zaujmout neúspěšným Panelákem

16. 6. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
16. 6. 2009

Vysílání nové digitální stanice R1 příliš velkou sledovanost zřejmě neočekává. Z programového schématu vyplývá, že třemi pořady, které nabídne, zaujmout nemůže. Od šesti do osmi hodin ráno je vysíláno zpravodajství regionálních televizí, a poté následuje dopolední blok seriálů, který však příliš atraktivní není. Jejich výčet? Jsi můj život, Ve jménu zákona a Panelák. Poslední z nich stáhla Prima pro neúspěch.

ebf - tip do článku - debata

O tom, že od televize R1 si příliš neslibuje ani vedení Primy, svědčí fakt, že ho vůbec nekomunikovalo prostřednictvím tiskové zprávy. Nebýt ČTK, některá média o této stanici možná ani neinformovala. Podle zpravodajské agentury však Prima věří, že R1 bude podobně úspěšná jako Cool, program určený pro muže. Jeho dosavadní vysílání hodnotí mluvčí Jana Kocová pozitivně. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání nám na základě naší žádosti poskytla takovou licenci, která umožňuje vysílání dvou programů na jednom kanále, připomněla Kocová.

K TÉMATU:
Začala vysílat televize R1, třetí program Primy
Dvě televize v jednom: Prima šetří, tři celoplošné programy by neutáhla

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).