Hlavní navigace

Televize Z1 chystá od září změny v programovém schématu

13. 8. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
13. 8. 2009

Zpravodajský kanál Z1 by měl projít v nejbližší době restrukturalizací. Ze zpravodajsko-publicistické televize by se měl stát kanál zaměřující se na pole businessu. Hospodářských novinám to řekl ředitel stanice Zdeněk Šámal. Od září chceme rozjet koncept byznysové televize, řekl Šámal. Jak uvedly HN, z vysílacího schématu mají zmizet náročné pořady a nahradí je např. aktuální diskuse.

Cloud23

Šámal se pro list vyjádřil také o možném nástupci pořadu Interview B.T. Barbora Tachecí totiž od září nastupuje jako nová posila české komerční dvojky, kde bude mít vlastní pořad Fakta v rámci Zpráv TV Prima. Kdo bude pořadem provázet místo Báry, zatím nesdělíme, ale máme několik slibných jednání, konstatoval Šámal. Hospodářské noviny zároveň připouštějí, že pokud se ani pod novým (krizovým) šéfem fungování televize nezlepší, může to také znamenat její konec.

ČTĚTE K TÉMATU:
Zdeněk Šámal: Z1 bude mít stejně pěkný program za méně peněz
Dokáže Zdeněk Šámal zachránit zpravodajskou televizi Z1?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).