Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Doktor Martin, SuperStar a Vinaři II

30. 8. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – thriller S nasazením života – Stárnoucí agent tajné služby před lety nedokázal ochránit prezidenta Kennedyho. Nyní je ohrožen život dalšího prezidenta a on tomu musí za každou cenu zabránit. Americký thriller (1993)

  • Prima, 20:15 – seriál Vinaři II (1) - Parta křetických vinařů v čele s Bedřichem Pavlíčkem doprovází padreho Tomicu do jeho nové farnosti ve Strdíně. S nejnutnější výbavou, jako jsou kytara, kříž a několik demižonů vína, doputují na místo. V zákristii kostela se pro potěšení všech nachází několik dobře vychlazených sudů s pivem. Padre Tomica nadšení nesdílí a sudy nechá vyvalit z kostela ven. Místní obyvatelé to považují za akt barbarství a dochází k prvnímu střetu s výletníky z Moravy. Český seriál (2015)

  • Nova, 20:20 – pěvecká show SuperStar – Hvězdná porota, mimořádné pěvecké výkony, silné lidské příběhy a pohádková výhra – nový ročník fenomenální hudební soutěže SuperStar opět na TV Nova. (2015)

ICTZ23

  • Jednotka (RTVS), 20:20 – seriál Doktor Martin (1) – Nový televizní seriál v hlavní roli s Miroslavem Donutilem coby chirurgem, který musel opustit práci na špičkovém oddělení v Praze a stal se „obvoďákem“ v podhorském městečku v Beskydech. Humorný střet s maloměstským životem, ve kterém nejsou v roli podivínů vesničané, ale strohý a v komunikaci neobratný doktor z města. (2015)

  • ČT 1, 21:50 – komedie Konec básníků v Čechách – Nerozluční kamarádi Štěpán a Kendy v dravém světě podnikatelských aktivit. Česká komedie (1993)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.