Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Strážce zákona, Touha smrti a Matrix

13. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 11:10 – Biatlon: SP 2015/16 Rakousko - Přímý přenos štafety žen na 4 × 6 km z rakouského Hochfilzenu.

  • ČT 2, 20:00 – western Strážce zákona - Pomsta přichází nečekaně. Nelítostný muž spravedlnosti na stopě vrahů. Americký western (1971)

  • Nova Cinema, 20:00 – sci-fi thriller Matrix - Neo žije dvojím životem. Ve dne je počítačový expert a zároveň je obávaný hacker. Právě pro jeho schopnosti je vyvolený – implantováním vědomostí do mozku je připraven projít speciálním výcvikem a musí ovládnout virtuální realitu Matrixu a tím zachránit civilizaci. Americký sci-fi thriller (1999)

KL24

  • Nova, 20:20 – komediální drama Mystery, Aljaška – Vesnice Mystery na Aljašce je přímo posedlá hokejem a muži jakoby se tu rodili s bruslemi na nohou. Jednoho dne přijde nabídka, aby si to zdejší amatérští hokejisté rozdali s legendárními New York Rangers. Rázem je zapadákov středem pozornosti a tým z Mystery musí dokázat, že na opravdové hvězdy stačí. Americko-kanadské komediální drama (1999)

  • ČT 1, 23:20 – thriller Touha smrti – Soudcem, porotou a katem v jedné osobě. Americký thriller (1974)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).