Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Bílá paní, Frankenstein a Obrácený negativ

14. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Kino Barrandov, 20:15 – krimi drama Columbo: Obrácený negativ – I přes slávu a úspěch není fotograf Paul Galesko šťastný. Věčně pod pantoflem se jednoho dne rozhodne, že panování své ženy udělá konec. Zvláštností na jeho perfektním vražedném plánu je, že policie skutečně dostane svého pachatele. Tím má být již jednou odsouzený Alvin Deschler, který nyní pro fotografa pracuje jako asistent. Americké krimi drama (1974)

  • Prima Max, 20:15 – romantická komedie Zatímco jsi spal – Lucy žije osamělý život bez přítele či rodiny, ale jednoho dne jí do klína spadne snoubenec i s novou rodinou. Háček je v tom, že snoubenec je v kómatu. Americká romantická komedie (1995)

  • ČT 2, 21:50 – veselohra Bílá paní – Podle povídky Karla Michala Jak Pupenec ke štěstí přišel. Československá veselohra (1965)

ICTZ23

  • Prima Max, 22:25 – horor Frankenstein – Těsně před smrtí v dalekých pustinách u severního pólu vypráví lékař Victor Frankenstein kapitánu Robertu Waltonovi, jehož loď narazila na ledovec, tragický příběh svého života. Nadán přirozenou touhou po vědění stvořil monstrum. Britský horor (1994)

  • TV Barrandov, 23:00 – akční sci-fi Ledová archa - Zemí, kterou zachvátila druhá doba ledová, projíždí sedmnáct let vlak. Tajemný stvořitel expresu a jeho malá armáda brání několika tisícům lidí tento vlak opustit. Americko-jihokorejské akční sci-fi (2013)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.