Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: exhibiční fotbalové utkání Česko – Německo a Fenomén

25. 5. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 17:50 – Česko – Německo – Přímý přenos exhibičního utkání fotbalových internacionálů zemí, které se střetly ve finále ME ve fotbalu v roce 1996

  • ČT 2, 21:55 – drama Čas sluhů – Její vášní se stala manipulace s lidmi. České drama (1989)

  • Dvojka (RTVS), 22:15 – drama Dozvuky – Drama o válečných křivdách, které i po desetiletích mají tragický dopad na životy současníků. Polsko-ruské drama (2012)

UX DAy - tip 2

  • Prima, 22:45 – romantické drama Fenomén – George je obyčejný automechanik, kterého v den jeho třicátých sedmých narozenin oslepí neznámá záře. Díky tomu se z nijak výjimečného muže rázem stává génius, kterému jde vše, na co sáhne. Americké romantické drama (1996)

  • Prima Cool, 23:05 – thriller Slepota – Město zachvátí epidemie slepoty. Šíří se závratnou rychlostí. První pacienti jsou internováni. Patří mezi ně i oční lékař a jeho žena, která zapře, že vidí, aby mohla zůstat s ním a nastolila v ústavu určitý řád. Nemá to však snadné, mezi internovanými jsou i násilníci a kriminálníci. Kanadsko-japonský thriller (2008)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).