Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Resident Evil: Zánik, Povolení zabíjet nebo Deník princezny

10. 6. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima, 15:15 – komedie Drahé tety a já – V malé vilce na okraji malebného jihočeského městečka prožívají poklidné dny svého stáří mile potrhlé sestry, které oplývají takřka nevyčerpatelnou energií. Není proto divu, že když se Fany stane očitou svědkyní přepadení místní spořitelny, rozhodnou se vzít pátrání po lupiči do vlastních rukou. (Československo, 1974)

  • ČT2, 20:00 – bondovka Povolení zabíjet – Brzy po svatbě je žena Felixe Leitera zavražděna a on sám je znetvořen svým úhlavním nepřítelem, narkobaronem Franzem Sanchezem (Robert Davi). James Bond (Timothy Dalton) se vydává pomstít svého starého přítele a dokonce ignoruje příkaz od M, který mu odejímá „licenci zabíjet“. (Licence to Kill, Velká Británie, USA, 1989)

  • Nova, 17:05 – romantický Deník princezny – Mia je nenápadná, inteligentní a mile ztřeštěná studentka střední školy. Žije v San Francisku se svou matkou, svobodomyslnou umělkyní a v neslušivých brýlích, s nemoderním účesem i oblečením je tak trochu outsiderem mezi spolužačkami. (Princess Diaries, USA, 2001)

ebf - tip do článku - debata

  • Nova Cinema, 20:00 – sci-fi Matrix Revolutions – V posledním pokračování trilogie o Matrixu se dostane Neo (Keanu Reeves) společně s Trinity (Carrie-Anne Moss) a Morpheem (Laurence Fishburne) do finálové bitvy proti Matrixu. (The Matrix Revolutions, USA, 2003)

  • Prima Cool, 22:10 – sci-fi Resident Evil: Zánik – Nastal konec světa. Pokusný T-virus, vyrobený společností Umbrella, byl vypuštěn do světa a proměnil jeho obyvatelstvo v hordu potácejících se zombie, které mají v oblibě maso. Protože ve městech není bezpečno, dávají Carlos Oliviera a L. J. dohromady skupinku přeživších a vydávají se na cesty. Přesunují se v ozbrojeném konvoji po opuštěných pouštních dálnicích a hledají další svého druhu. (Resident Evil: Extinction, USA, 2007)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).