Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Rain Man, Před půlnocí nebo Místo zločinu Plzeň

30. 8. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – romantická komedie Magická posedlost – Film na motivy bestselleru Alice Hoffman se odehrává v malém městečku v Nové Anglii. Jde o příběh dvou sester, které mají vrozenou schopnost čarovat, jejichž jediným problémem je, že každý milostný vztah končí smrtí jejich partnerů. Tentokrát je však zapotřebí najít kouzlo, které udrží lásku při životě. (Practical Magic, USA, 1998)

  • Prima Max, 20:00 – drama Rain Man – Charlie Babbitt právě zjistil, že má autistického bratra Raymonda, a čeká ho fantastická jízda jeho života. Nebo okružní výlet? Všechno začne ve chvíli, kdy Raymond odmítne letět letadlem, a tak nezbývá než jet autem. Pak horkokrevného Charlieho přivede na pokraj trpělivosti a nakonec ho vtáhne do svého světa. (USA, 1988)

MM socky3

  • ČT1, 20:05 – kriminálka Místo zločinu Plzeň (1/6) – Mladá a atraktivní manželka mocného podnikatele je surově zavražděna ve svém bytě. Plzeňští vyšetřovatelé z oddělení vražd stojí před otázkou, zda jde o pomstu, nebo o dílo psychopata. (Česko, 2015)
Místo zločinu Plzeň.
Autor: ČT

Místo zločinu Plzeň.

  • ČT art, 21:40 – romantické drama Před půlnocí – Francouzka a Američan si po náhodném setkání ve vlaku a noci strávené toulkami po Vídni domluvili schůzku za půl roku. Ta se bez jejich zavinění nakonec neuskutečnila. A protože si neřekli svá příjmení, neviděli by se, kdyby Jesse nenapsal o jejich setkání úspěšnou knihu a nepřijel ji propagovat do Paříže. (Before Midnight, USA, 2013)

  • ČT2, 21:55 – romantická komedie Zelená karta – Francouz George Faure potřebuje v USA tzv. zelenou kartu, tedy povolení k práci a pobytu. Newyorská vegetariánka Bronte touží po obrovském střešním bytě se skleníkem. Řešení je prosté! Georgovi by k dosažení cíle stačila místní manželka, Bronte jakýkoliv manžel. Majitel domu totiž hodlá byt pronajmout pouze manželskému páru. S pomocí společného přítele stráví tedy hodinku na úřadech, odloží prstýnky a všichni vypadají spokojeni. (Green Card, USA, 1990)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.