Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Maigret a případ mrtvého muže, Mocná Afrodité nebo Hurikán v ringu

10. 1. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ITV
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – akční Hurikán v ringu – vyrůstal ve špatné čtvrti, od dětství měl problémy s policií a nakonec byl nespravedlivě odsouzen k doživotnímu trestu. Rubin Carter, který si v ringu vydobyl přezdívku Hurikán, je ve dvaadvaceti letech profesionálním mistrem světa v boxu. Jeho sny o skvělé boxerské kariéře jsou však rozmetány ve chvíli, kdy je zatčen a obviněn z trojnásobné vraždy…

  • Prima, 20:15 – krimi Maigret a případ mrtvého muže – Rowan Atkinson, který se celosvětově proslavil jako věčný popleta Mr. Bean, si pro změnu zahrál slavného detektivního vyšetřovatele inspektora Maigreta. V příběhu z Paříže 50. let vyšetřuje vraždu hazardního hráče napojeného na brutální gang z Československa. Díky Rowanu Atkinsonovi v hlavní roli a řadě výtečných herců v rolích vedlejších je Maigret a případ mrtvého muže detektivkou, kterou musíte vidět.

  • ČT art, 21:05 – komedie Mocná Afrodité – neúnavný glosátor života newyorských intelektuálů Woody Allen pokračuje ve své oblíbené tématice i ve snímku Mocná Afrodité. V centru jeho pozornosti jsou znovu partnerské vztahy. Sportovní novinář Lenny a jeho o hodně mladší manželka Amanda se odhodlají adoptovat dítě, neboť žena prohlašuje, že nemá čas na to, aby byla těhotná. Když je adoptivnímu chlapci pět let, Lenny neodolá pokušení vyhledat jeho skutečnou matku. S hrůzou zjišťuje, že je jí dobrosrdečná prostitutka a příležitostná pornoherečka Linda, a rozhodne se ji přivést na správnou životní cestu.

KL24

  • Barrandov Plus, 22:00 – válečný V zemi krve a medu – příběh milenců Daniela a Ajli, které rozdělila válka. On je teď voják bojující na straně Srbů, ona Bosenka držená v zajateckém táboře…

  • Prima Max, 22:40 – thriller Nebezpečná síť – firemnímu nováčkovi se v jedné významné korporaci povede nabourat do databáze bedlivě střeženého podnikového superpočítače. Při tom náhodně objeví výborně promyšlenou machinaci, která může vést až k vážnému ohrožení životního prostředí. FBI je mu v patách, ale jeho hlavním nepřítelem je duševně nemocný programátor.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).