Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Profesionálové, Řidič slečny Daisy nebo Police Story

20. 12. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT1, 20:00 – pohádka Dešťová víla – výpravná filmová pohádková pouť za láskou a odpuštěním. Přesvědčí Květuška nadpozemské bytosti, mocné živly i samo Slunce a vrátí svému kraji vodu? Dokáže uhájit svou lásku k Ondrovi?

  • ČT2, 20:00 – western Profesionálové – americký western Profesionálové (1966) má některé zajímavé společné rysy s klasickým snímkem žánru Sedm statečných (1960). I zde jsou hlavními hrdiny najatí střelci, které jejich úkol zavede Mexika, a i zde jsou to muži se silně zakořeněným smyslem pro čest a spravedlnost, který žádná suma peněz nemůže zviklat.

  • Nova, 21:30 – komedie Když si Chuck bral Larryho – chlouby brooklynského hasičského sboru kvůli pojistce uzavřou registrované partnerství, ačkoliv oba jednoznačně preferují opačné pohlaví. Úřední šiml ale pojme podezření, a proto začnou před zraky šokovaného okolí předstírat, že se mají opravdu rádi. Na obhajobu svého vztahu si dokonce najmou roztomilou právničku Jessicu Biel, což se posléze ukáže jako kardinální chyba. Těžko se totiž předstírá homosexualita člověku, který se až po uši zamiluje do ženské…

ebf 24 - tip duben

  • Prima, 22:35 – drama Řidič slečny Daisy – cenu přátelství člověk pozná, až když ho ztratí. Příběh o nezvyklém poutu mezi bohatou jižanskou ženou a jejím šoférem.

  • Nova Cinema, 00:25 – akční Police Story – detektiv se zvláštním zařazením Chan Ka Kui je nasazen na stopu rozsáhlého obchodu s drogami. Po tvrdém pronásledování zatkne obávaného bosse podsvětí a šéf mu přidělí další úkol. Má chránit hlavní svědkyni, která má proti dealerovi vypovídat. Ženu však unesou a on musí čelit podezření z vraždy kolegy…

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).