Hlavní navigace

Termín startu soutěže Aréna národů Prima tají. Moderovat ji bude Háma

25. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
25. 5. 2011

UVNITŘ FOTO Druhá nejsledovanější komerční stanice v tuzemsku, televize Prima, respektive její vedení, prozatím tají, kdy se na obrazovce objeví soutěž Aréna národů, která nápadně připomíná legendární Hry bez hranic, jež se na obrazovce veřejnoprávní televize objevovaly začátkem 90. let minulého století. Jasné už je však to, že jejím moderátorem pro Českou republiku, bude Aleš Háma.

K TÉMATU: Vzpomínáte na Hry bez hranic? Prima láká na podobnou show Aréna národů

Český tým vyrazil pod dohledem kapitána a olympijského vítěze Aleše Valenty a moderátora Aleše Hámy do Arény národů. Patnáctičlenná reprezentace vzešla z náročného castingu, kterého se zúčastnilo přibližně 1200 zájemců, a mezi vybranými účastníky tak nechybí ani špičkoví sportovci. Členové českého týmu nastoupili v neděli 22. května v podvečer na dlouhou cestu do Francie, kde se bude konat soutěž Aréna národů, prozradila mluvčí Primy Jana Mrákotová.

ČTĚTE TAKÉ: Soutěž Wipeout se má na Nově objevit v létě. Televize to už potvrdila

Aleš Valenta je bývalý český akrobatický lyžař, na OH zvítězil v kategorii freestyle ski – AERIALS, v současné době moderuje na Frekvenci 1 Sportbar. Aktuální vydání Arény národů, která se vysílá v zahraničí již několik let, se bude letos točit v Paříži. Jak upozornil v diskusním fóru server DigiZone.cz jeho čtenář Petr Novák, za dobu existence se ji zúčastnilo již 30 zemí a velmi úspěšné je v ní každý rok Rusko. Podobnou soutěž – Wipeout – odvysílá o letních prázdninách televize Nova. Její výsledky už jsou však v tuto chvíli známy.

BRAND23 Workshop

Soutěžící, kteří odjíždí na první ročník Arény národů, které se zúčastní i Česká republice. Na fotkce je také kapitán družstva Aleš Valenta a moderátor Aleš Háme. (Foto: Prima TV)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).