Hlavní navigace

The History Channel HD začal testovat v satelitní platformě Skylink

26. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
26. 3. 2009

UVNITŘ FOTO Dnes ráno mohli ještě satelitní diváci v platformě Skylink naladit na pozici Test 2 barevné pruhy, které byly šířeny nekódovaně, nyní je však již program kryptován. Důvodem je skutečnost, že na této pozici začal dopoledne testovat dokumentární kanál The History Channel HD. Upozornil na to server satCentrum.com. Podle jeho šéfredaktora je obrazová kvalita velmi dobra, což potvrzujeme i my.

ČTĚTE TAKÉ: Satelit si v dubnu zapíše další milník v šíření digitální televize

Tipy C

Obraz je možná ještě lepší než u Discovery HD, poznamenal pro DigiZone.cz Václav Hrubec ze satCentra. Kanál však není přístupný všem, ale pouze těm, kteří mají k dispozici testovací karty platformy Skylink. Ostatní vidí pouze černou obrazovku s hláškou Kódovaný signál. The History Channel HD nabízí jedinečnou kolekci špičkových dokumentů od prehistorie k nedávné historii. Díky formátu HDTV tak ještě více vyniknou barvy a ostrost obrazu.Testovací vysílání History Channelu HD v platformě Skylink, foto: Lukáš Polák, DigiZone.cz

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).