Hlavní navigace

Thunderbird 2.0.0.6 a Flock 0.9.0.2 opravují bezpečnostní chyby

2. 8. 2007
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Po vydání opravené verze prohlížeče Firefox 2.0.0.6 přichází už tradiční kolečko vydávání oprav pro programy z něj odvozené či alespoň částečně využívající jeho technologie. Vyšel už Mozilla Firefox, Portable Edition 2.0.0.6 či Flock 0.9.0.2 a SeaMonkey 1.1.4 na sebe nenechá dlouho čekat. Vyšla i nová verze e-mailového klienta Thunderbird označená jako 2.0.0.6, která rovněž opravuje dvě bezpečnostní chyby. K dispozici je samozřejmě i česká verze a současným uživatelům bude nabídnuta automatická…

Po vydání opravené verze prohlížeče Firefox 2.0.0.6 přichází už tradiční kolečko vydávání oprav pro programy z něj odvozené či alespoň částečně využívající jeho technologie. Vyšel už Mozilla Firefox, Portable Edition 2.0.0.6 či Flock 0.9.0.2 a SeaMonkey 1.1.4 na sebe nenechá dlouho čekat.

Vyšla i nová verze e-mailového klienta Thunderbird označená jako 2.0.0.6, která rovněž opravuje dvě bezpečnostní chyby. K dispozici je samozřejmě i česká verze a současným uživatelům bude nabídnuta automatická aktualizace.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.