Hlavní navigace

Tipsport výrazně rozšíří vývojářský tým, sázení se přesouvá na internet

Autor: Tipsport
Jan Sedlák

Sázková kancelář má aktuálně 70 ajťáků, řady chce výrazně navýšit v rámci nové kampaně.

Sázková společnost Tipsport chce v dohledné době „značně navýšit“ (přesné číslo nespecifikuje) počty specialistů zaměřených na informační technologie. 

V současné době zaměstnává kolem sedmdesáti „ajťáků“ a v nové náborové vlně s podivnou kampaní se chce zaměřit především na absolventy vysokých škol. Mezi aktuálně vypsanými volnými pozicemi je třeba IT analytik, Java vývojáři či UX designéři.

„Hlavním důvodem je fakt, že vnímáme vývoj kurzového sázení směrem do online prostředí,“ uvedli zástupci firmy pro Lupu. „Rozšiřujeme naše služby o technologické produkty a aplikace zejména v oblasti webu, mobilních zařízení a back-endu, které vznikají a budou vznikat téměř výhradně in-house.“

Tipsport sídlí v Berouně a vedle tradičních vývojářů zaměstnává také analytiky, kteří zvládají statistiku, matematiku a podobně. 

Marcom

Technologie, se kterými sázková kancelář s obratem 25 miliard korun pracuje, jsou logicky hodně orientované na transakce a data. Systémy ve špičce odbavují tisíce požadavků za sekundu. Většina sázek už probíhá online.

Tipsport má 10Gb síťovou infrastrukturu a využívá například technologie jako MongoDB, ReactJS, Node.js, hybridní SSD úložiště, Google Closure, Oracle, Socket.IO, Less, Gulp a další.

Našli jste v článku chybu?
3. 4. 2016 18:56
Martin V (neregistrovaný)

Tak na pošestý se to odeslalo, není nad to, když je u tipspotu zakázáno psát příspěvky s tématem jejich podnikání, protože spam.. :-)

3. 4. 2016 18:55
Martin V (neregistrovaný)

To je dobrý pro ty co si nechtějí při podání nabídky pokecat s ostatníma nad pivkem, pak zašpásovat s pěknou ženskou, co přijme nabídku a v klidu odejít, spokojený, i když nevyhraji :-)