Hlavní navigace

Tomáš Čupr: Slevomat jsme Grouponu ani nikomu jinému neprodali

3. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Od včerejšího večera se na Twitteru šíří informace, že majitelé Slevomatu prodali největší český slevový server americkému Grouponu, případně firmě CME, majiteli televize Nova.  Zprávu jsme se pokusili ověřit dotazem na tiskovém oddělení Grouponu, u zakladatele Slevomatu Tomáše Čupra a u Ondřeje Rašky ze společnosti Miton, které ve Slevomatu patří 49 procent.

Od včerejšího večera se na Twitteru šíří informace, že majitelé Slevomatu prodali největší český slevový server americkému Grouponu, případně firmě CME, majiteli televize Nova. 

Zprávu jsme se pokusili ověřit dotazem na tiskovém oddělení Grouponu, u zakladatele Slevomatu Tomáše Čupra a u Ondřeje Rašky ze společnosti Miton, které ve Slevomatu patří 49 procent.

Jako první odpověděl dnes v poledne Tomáš Čupr a informaci, kterou včera večer na Twitteru sám pomohl šířit, jednoznačně popřel: „Také jsem to zahlédl, ale tyto informace jsou mylné. Slevomat jsme neprodali Grouponu, CME ani nikomu jinému,“ odpověděl na otázku Lupy. 

Dlouhodobě se Tomáš Čupr neskrývá s tím, že by Slevomat jednou Grouponu nebo některému z jeho globálních konkurentů prodat chtěl. 

Autor článku

Novinář. Zajímá se o digitální technologie a pozoruje, co s námi dělají. | LinkedIn | Twitter