Hlavní navigace

Tomáš Jankůj opouští vedení ArboInteractive

Patrick Zandl

Dosavadní ředitel a jednatel ArboInteractive Tomáš Jankůj ke dnešnímu dni rezignoval na své funkce ve společnosti. Výkonné funkce dočasně přebírá Maciej Mincer, výkonný ředitel ArboVision Polsko. Prioritou společnosti je najít do poloviny letošního roku nového trvalého ředitele ArboInteractive. Tomáš Jankůj (profil LinkedIn) odchází na pozici poradce ARBOmedia AG pro „new business developement“. Jeho úkolem bude vytvářet podmínky pro implementaci nových příležitostí a poskytovat pomoc při…

Doba čtení: 1 minuta

Dosavadní ředitel a jednatel ArboInteractive Tomáš Jankůj ke dnešnímu dni rezignoval na své funkce ve společnosti. Výkonné funkce dočasně přebírá Maciej Mincer, výkonný ředitel ArboVision Polsko. Prioritou společnosti je najít do poloviny letošního roku nového trvalého ředitele ArboInteractive. Tomáš Jankůj (profil LinkedIn) odchází na pozici poradce ARBOmedia AG pro „new business developement“. Jeho úkolem bude vytvářet podmínky pro implementaci nových příležitostí a poskytovat pomoc při jejich řešení nejen na úrovni české pobočky, ale i holdingu.

„Během deseti let působení v ARBOinteractive zažila společnost významný růst, stala se autonomní v rámci holdingu. V loňském roce sputila dvě nové sítě V2media a Behavia a od začátku roku uzavřela strategické partnerství s Facebookem. Završením této etapy se vytvořila příležitost předat výkonné řízení společnosti novému kadidátovi a více se věnovat rozvoji dlouhodobých aktiv holdingu,“ uvádí Tomáš Jankůj.

Pro Arbo to není příliš dobrá zpráva zrovna v době, kdy reklamní rozpočty klientů jsou nejisté a rozhodně nikoliv samozřejmé a také v době, kdy by měla doplnit svou inzertní síť o výkony na Facebooku.

Našli jste v článku chybu?