Hlavní navigace

Tomáš Kapalín se po deseti letech vrací do Seznamu. Bude řešit nový byznys

28. 4. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nejvyšší vedení portálu se rozšiřuje o jednoho člena. Kapalín uleví Michalu Feixovi, který by se měl soustředit především na rozvoj internetu a akviziční akce.

Seznam se z internetové ulity pouští čím dál častěji do veřejného prostoru a Michalu Feixovi se nástupem nového manažera uvolní ruce i ke spolupráci s dalšími firmami na trhu nebo k jednáním se státní správou.  

"Jsem rád, že se nám mezi dva špičkové manažery podařilo rovnoměrně rozdělit a posílit agendu spojenou s rozvojem byznysu a podporou internetu jako silného média, v němž může Seznam.cz prosperovat,“ komentuje na blogu firmy novinku šéf Seznamu Pavel Zima.

cif - debata 2

Tomáš Kapalín už v Seznamu působil na začátku tisíciletí. Po odchodu v roce 2005 se věnoval serveru Líbímseti.cz a během posledních pár let se angažoval i ve službě Kupi.cz, ve které loni Seznam koupil 51% podíl. Podíly má ale i v dalších projektech a firmách. 

"Coby lídr českého internetu cítíme povinnost se věnovat jeho rozvoji. Proto rozdělíme zmíněné agendy na rozvoj nového byznysu na jedné straně a podporu rozvoje českého internetu spolu s právními aktivitami spojenými s novými akvizicemi na straně druhé. Tomáš Kapalín se bude naplno věnovat rozvoji nových příležitostí, Michal Feix rozvoji internetu a akvizicím,“ popisuje nové rozdělení rolí Zima s tím, že akce je v souladu s názorem majitele firmy Iva Lukačoviče

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).