Hlavní navigace

Top Shop TV už natáčí teleshopping speciálně pro náš region

16. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
16. 11. 2011

UVNITŘ VIDEO V nabídce teleshoppingového kanálu Top Shop TV, který je určen pro oblast České republiky, Slovenska, Maďarska a Rumunska, se začaly objevovat promo akce, jež jsou určeny pouze pro tu danou zemi. Lokální moderátor tak v jazyce konkrétního kraje nabízí divákům některý z vybraných produktů Top Shop. Provozovatelem stanice je společnost Studio Modena, která má v této oblasti již jednadvacetile­tou praxi.

UXD

K TÉMATU: Top Shop už má svojí nekódovanou satelitní televizi. Vysílá i pro Česko

Výroba lokální produkce přichází na obrazovku půl roku po startu kanálu. Ten se objevil na satelitu Thor poprvé v polovině letošního května. Doposud byly k dispozici teleshoppingové nabídky pouze formou mezinárodních spotů opatřených grafikou v několika jazycích, ve kterých vystupuje například ikona této produkce, německý prodavač Horst Fuchs, jenž je dobře známý i divákům českých televizních stanic. K vidění jsou prozatím pouze spoty slovenské a maďarské. Vzhledem k tomu, že program se ale orientuje i na náš trh, je možné, že začne natáčet spoty určené čistě pro české diváky.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.