Hlavní navigace

Topfun sestavil balíček se sportovními kanály za 99 Kč měsíčně, včetně Slovak Sport.TV

29. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Balíček je primárně přístupný na chytrých telefonech a tabletech s operačními systémy Android, iOS a Windows Phone, jeho předplatitelé však získají bonus i na platformě Smart TV a webu

Služba Topfun televize se stává skutečnou on-line kabelovou televizí. Po možnosti předplacení samostatných programů se společnost Topfun Media rozhodla nabízet také balíčky. Jako první se zájemcům takto představí služba Topfun Sport. Půjde o balíček složený z kanálů Eurosport, Eurosport 2, Slovak Sport, Auto Motor und Sport, Golf Channel  a Sport 5. Službu budou moci využít primárně majitelé chytrých telefonů a tabletů s operačními systémy Android, iOS a Windows Phone.

CIF23

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nolanův snímek Temný rytíř povstal je dostupný legálně on-line, u Topfunu

Předplatitelé budou mít možnost sledovat kanály Auto Motor und Sport, Golf Channel a Sport 5 také na chytrých televizorech a prostřednictvím on-line rozhraní na adrese www.topfun.tv. Cena balíčku bude 99 korun/měsíc v České republice, na Slovensku pak 4 eura/měsíc. Postupně se budeme snažit vyjednat podmínky s jednotlivými programery, aby byl kompletní Topfun Sport zpřístupněn na všech platformách, které Topfun k distribuci svých služeb využívá. Našim cílem je i tento balíček rozšířit o další sportovní TV kanály, uvedl při této příležitosti obchodní ředitel Topfunu Radek Přikryl.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).