Hlavní navigace

Topfun sestavil balíček se sportovními kanály za 99 Kč měsíčně, včetně Slovak Sport.TV

Lukáš Polák

Balíček je primárně přístupný na chytrých telefonech a tabletech s operačními systémy Android, iOS a Windows Phone, jeho předplatitelé však získají bonus i na platformě Smart TV a webu

Doba čtení: 1 minuta

Služba Topfun televize se stává skutečnou on-line kabelovou televizí. Po možnosti předplacení samostatných programů se společnost Topfun Media rozhodla nabízet také balíčky. Jako první se zájemcům takto představí služba Topfun Sport. Půjde o balíček složený z kanálů Eurosport, Eurosport 2, Slovak Sport, Auto Motor und Sport, Golf Channel  a Sport 5. Službu budou moci využít primárně majitelé chytrých telefonů a tabletů s operačními systémy Android, iOS a Windows Phone.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nolanův snímek Temný rytíř povstal je dostupný legálně on-line, u Topfunu

Předplatitelé budou mít možnost sledovat kanály Auto Motor und Sport, Golf Channel a Sport 5 také na chytrých televizorech a prostřednictvím on-line rozhraní na adrese www.topfun.tv. Cena balíčku bude 99 korun/měsíc v České republice, na Slovensku pak 4 eura/měsíc. Postupně se budeme snažit vyjednat podmínky s jednotlivými programery, aby byl kompletní Topfun Sport zpřístupněn na všech platformách, které Topfun k distribuci svých služeb využívá. Našim cílem je i tento balíček rozšířit o další sportovní TV kanály, uvedl při této příležitosti obchodní ředitel Topfunu Radek Přikryl.

Našli jste v článku chybu?