Hlavní navigace

Touch Pack pro Windows 7 nyní i pro širokou veřejnost

26. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Široké veřejnosti byl oficiálně zpřístupněn Touch Pack pro Windows 7. Ze stránek Microsoftu si jej zájemci mohou zdarma stáhnout po ověření pravosti své instalace Windows 7. Podpora multidotekového ovládání se řadí na seznam novinek, které Windows 7 přináší, ovšem dosud koncovým uživatelům chyběla nějaká praktická ukázka této vymoženosti. Proto se Microsoft konečně rozhodl pro zpřístupnění Touch Pack ke stažení. Touch Pack obsahuje tři jednoduché hry a ještě trojici Surface aplikací vytvořených…

Široké veřejnosti byl oficiálně zpřístupněn Touch Pack pro Windows 7. Ze stránek Microsoftu si jej zájemci mohou zdarma stáhnout po ověření pravosti své instalace Windows 7. Podpora multidotekového ovládání se řadí na seznam novinek, které Windows 7 přináší, ovšem dosud koncovým uživatelům chyběla nějaká praktická ukázka této vymoženosti. Proto se Microsoft konečně rozhodl pro zpřístupnění Touch Pack ke stažení. Touch Pack obsahuje tři jednoduché hry a ještě trojici Surface aplikací vytvořených speciálně pro Windows 7.

Uživatelé Windows 7, kteří již disponují monitorem s podporou multidotekového ovládání, si tak díky tomuto balíčku šesti programů mohou vyzkoušet nový způsob ovládání počítače a procvičit si touch-gesta. Netřeba připomínat, že podpora multidotekového ovládání zatím nebudí takový zájem spotřebitelů nebo výrobců zařízení, jak se původně očekávalo. Nová generace netbooků s dotykovým ovládáním nepřichází a tablety se ve světle uvedení iPadu pozvolna stáčejí směrem k jednodušším systémům příchozím ze segmentu chytrých telefonů. (The Windows Blog)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).