Hlavní navigace

Travel Channel HD od 1. května také v satelitní službě freeSAT by UPC Direct

29. 4. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UPC DTH program nabídne na všech čtyřech středoevropských trzích, kromě České republiky tedy i na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku

Nejen Skylink, ale i konkurenční satelitní služba freeSAT by UPC Direct začne divákům v České republice nabízet cestopisný kanál Travel Channel HD. V nabídce se objeví od 1. května. Provozovatel platformy, společnost UPC DTH, jej bude šířit na všech čtyřech středoevropských trzích, kde působí – kromě tuzemska také na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku (v poslední jmenované zemi UPC na satelitu působí pod značkou Focus Sat).

ICTZ23

K TÉMATU: Satelitní služba freeSAT rozšíří nabídku o Primu Zoom, Travel Channel HD a Dajto

Právě v Maďarsku a Rumunsku se díky Travel Channel HD stane UPC satelitním operátorem s největší nabídkou HD kanálů. V Maďarsku jich bude nabízet 11 a v Rumunsku 10. “Víme, že čím větší počet HD kanálů dostaneme k našim zákazníkům, tím poroste náš význam. Chceme-li zachovat náš dosavadní růst, musíme se soustředit nikoli na množství nabízených televizních kanálů, ale na jejich kvalitu,” citoval server BroadbandTVnews.com ředitele UPC DTH Magnuse Ternsjö.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.