Hlavní navigace

Travel Channel HD od 1. května také v satelitní službě freeSAT by UPC Direct

Jan Potůček

UPC DTH program nabídne na všech čtyřech středoevropských trzích, kromě České republiky tedy i na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku

Doba čtení: 1 minuta

Nejen Skylink, ale i konkurenční satelitní služba freeSAT by UPC Direct začne divákům v České republice nabízet cestopisný kanál Travel Channel HD. V nabídce se objeví od 1. května. Provozovatel platformy, společnost UPC DTH, jej bude šířit na všech čtyřech středoevropských trzích, kde působí – kromě tuzemska také na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku (v poslední jmenované zemi UPC na satelitu působí pod značkou Focus Sat).

K TÉMATU: Satelitní služba freeSAT rozšíří nabídku o Primu Zoom, Travel Channel HD a Dajto

Právě v Maďarsku a Rumunsku se díky Travel Channel HD stane UPC satelitním operátorem s největší nabídkou HD kanálů. V Maďarsku jich bude nabízet 11 a v Rumunsku 10. “Víme, že čím větší počet HD kanálů dostaneme k našim zákazníkům, tím poroste náš význam. Chceme-li zachovat náš dosavadní růst, musíme se soustředit nikoli na množství nabízených televizních kanálů, ale na jejich kvalitu,” citoval server BroadbandTVnews.com ředitele UPC DTH Magnuse Ternsjö.

Našli jste v článku chybu?