Hlavní navigace

Společnost Trend Micro představila produktovou řadu 2010

1. 9. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost Trend Micro představila nové verze svých vlajkových programů Internet Security a Internet Security Pro. Jde o produktovou řadu pro rok 2010, která je již připravena mimo jiné pro nová Windows 7. Ve srovnání s loňským rokem zredukovaly naše nové produkty o 20 % velikost instalovaných souborů i dobu kontroly, uvedla Carol Carpenter, generální ředitelka útvaru pro spotřebitele a malé podniky ve společnosti Trend Micro. Bezpečnostní řešení Internet Security 2010 a Trend Internet Security…

Společnost Trend Micro představila nové verze svých vlajkových programů Internet Security a Internet Security Pro. Jde o produktovou řadu pro rok 2010, která je již připravena mimo jiné pro nová Windows 7. Ve srovnání s loňským rokem zredukovaly naše nové produkty o 20 % velikost instalovaných souborů i dobu kontroly, uvedla Carol Carpenter, generální ředitelka útvaru pro spotřebitele a malé podniky ve společnosti Trend Micro. Bezpečnostní řešení Internet Security 2010 a Trend Internet Security Pro 2010 mají v podstatně menší míře vyžadovat pozornost uživatele. Společnost Trend Micro se (stejně jako řada konkurentů) snaží omezit nutnost manuálního nastavení bezpečnostních programů na naprosté minimum.

BRAND23 Workshop

Uživatel nyní nemá být obtěžován hlášeními a dotazy programů, když sledujete video, přehrává prezentaci nebo hrajete počítačovou hru. Nicméně souhrnné informace o aktuálním stavu zabezpečení systému jsou k dispozici přes inovovaný Security Activity Dashboard a to prý nyní ve srozumitelnější formě. Home Network Security Management zase umožňuje za pomoci názorné mapy sledovat a vzdáleně spravovat další počítače v domácí síti. Nová verze obou produktů je také lépe připravena na infikované USB flash disky. Prověřuje i bezpečnost odkazů ve výsledcích vyhledávání i u nového vyhledávače Bing od Microsoftu.

Internet Security 2010 vyjde na 49,95 euro na rok, Internet Security Pro pak na 59,95 euro opět na rok. V prostředí domácností lze jednu licenci použít až pro tři počítače. V rámci balíku Internet Security Pro získají zákazníci také licenci na produkt Mobile Security k zabezpečení chytrých mobilů a komunikátorů se systémy Windows Mobile nebo Symbian. Ochrana zahrnuje vedle antiviru také třeba antispamový filtr pro SMS zprávy. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).