Hlavní navigace

Třetí řadu Sherlocka uvidí čeští diváci už dva měsíce po premiéře na BBC

12. 2. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTOGALERIE – Moderní verze seriálu Sherlock zasadila jeho dění do současného Londýna. Sází především na výkon jeho hlavního představila Benedicta Cumberbatche.

Třetí řada seriálu Sherlock, který se v současné době těší velké popularitě, bude v České republice a na Slovensku odvysílán už pouhé dva měsíce poté, co si odbyl svou premiéru ve Velké Británii, kde ho natáčí a vysílá veřejnoprávní televize BBC. V českém znění se však k němu dostanou pouze ti diváci, kteří mají přístup k placenému kanálu AXN. Právě ten bude každou sobotu, počínaje 1. březnem, Sherlocka vždy ve 21 hodin vysílat. Třetí sérii už ale někteří čeští diváci vidět mohli. V době, kdy se vysílal na BBC, tedy v lednu, ještě satelitní signál britské veřejnoprávní televize pokrýval také území České republiky.

ebf - tip do článku - debata

ČTĚTE TAKÉ: Příjem BBC na běžné paraboly trval v Česku přesně dva roky, skončí zítra

První řada seriálu Sherlock byla natočena v roce 2010 a hned po své premiéře v létě sklidila velký úspěch ze strany kritiků i běžných diváků. Tradiční případy Sherlocka Holmese jsou zasazené do současného Londýna. Prvotřídní podívanou ze seriálu udělaly především hlavní postavy – Benedict Cumberbatch jako „vysoce funkční sociopat“ Sherlock Holmes a Martin Freeman jako jeho přítel dr. Watson. Druhá, opět třídílná, řada byla uvedena na začátku roku 2012. Třetí série se začala natáčet v březnu 2013. Cumberbatch a Freeman už potvrdili, že mají zájem zúčastnit se natáčení čtvrté řady. Kdy k tomu dojde, ale zatím není jasné.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).