Hlavní navigace

Tuzemská MTV letos poprvé udělí cenu v rámci Europe Music Awards

9. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

9. 9. 2010

Česko-slovenská mutace lifestylového a hudebního kanálu MTV letos poprvé udělí cenu pro nejlepšího tuzemského interpreta v rámci MTV Europe Music Awards 2010. Pětice nominovaných interpretů na cenu MTV BEST CZECH/SLOVAK ACT bude odtajněna v pondělí 20. září, kdy startuje hlasování na internetových stránkách ema.mtv.cz, uvedla při této příležitosti tisková mluvčí Novy Michaela Fričová.

ČTĚTE TAKÉ: Česko-slovenská MTV u čtenářů propadla. Vede naopak Óčko

Vyhlášení se uskuteční ve čtvrtek 14. října v pražském klubu SaSaZu. Návštěvníci se mohou těšit na večer se živými koncerty všech nominovaných, kterým budou provázet moderátoři MTV, a po vyhlášení i na taneční party. Část vstupenek na tento večer bude možno zakoupit v předprodejní síti TicketPro od pátku 10. září za 240 korun pro nejrychlejší zájemce, v druhé vlně za 360 korun. K dispozici bude i omezený počet VIP vstupenek za 1 600 korun. Letošní ročník MTV EMA se uskuteční v Madridu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.