Hlavní navigace

TV Barrandov už vysílá na satelitu ve Skylinku promo smyčku

Digitální televize TV Barrandov začala dnes v noci vysílat také prostřednictvím satelitní platformy Skylink. Vzhledem k tomu, že svůj program odstartuje až příští rok, je zatím její program dostupný pouze v podobě promo smyčky, jež je shodná s tou, kterou naladí majitelé terestrických set-top-boxůmultiplexu 2 Českých Radiokomunikací. Signál už je od počátku kódován systémem podmíněného přístupu CryptoWorks a je k dispozici pouze majitelům karet Gital a Skylink.

VIDEO: Promo smyčka TV Barrandov v platformě Skylink (YouTube)

Nový plnoformátový kanál spolu se satelitním providerem tak vyslyšely přání majitelů DVB-S set-top-boxů, ale také montážních firem, aby si s napětím očekávanou stanici naladili ještě před vánočními svátky. TV Barrandov bude zařazena do základních nabídek obou operátorů, a to automaticky. Kanál se stane od 11. ledna 2009, kdy zahájí vysílání, součástí neplacené nabídky televizních programů Skylink, sdělil nedávno výkonný ředitel společnosti TradeTec Jaromír Glisník.

NMI18_Krausova

NEPŘEHLÉDNĚTE: Vše o TV Barrandov na DigiZone.cz

Promo smyčku TV Barrandov je možné naladit na satelitu Astra 1E na pozici 23.5 st. vých., frekv. 11.797/H, SR 27500, FEC 3/4. Tuto pozici kanál obývá spolu s televize TV JOJ, JOJ Plus, Z1 a stanicemi ve vysokém rozlišení Nova HD a Eurosport HD.

Našli jste v článku chybu?