Hlavní navigace

TV Barrandov zprovoznila web s amatérskými videi Ukažse.tv

1. 5. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
1. 5. 2008

Digitální televize Barrandov dnes v poledne zprovoznila internetové stránky www.ukazse.tv zaměřené na amatérské video. Jde o první formu marketingové komunikace digitální televize Barrandov, jejímž cílem je sběr amatérského videa, které se má na základě udělené licence stát součástí vysílání. Amatérským filmům Barrandov TV věnuje v plánovaném vysílání až jednu hodinu týdně, sdělil mluvčí stanice Janis Sidovský.

Na webu jsou aktuálně i videa z přípravy pořadů televize Barrandov, konkrétně pak „holých zpráv“ (jako příspěvek Barrandovské kozičky), při kterých se moderátorka svléká. Stejný formát chce od pondělí 5. května nabídnout i televize Nova na svém zpravodajském portálu www.tn.cz. Nejdelší příspěvek na Ukažse.tv má 33 minut, nejoblíbenějším videem prvního dne je krátký film „Pamatuj na smrt“ režiséra Ondřeje Moravce.

Content tip EARLY

ČTĚTE TAKÉ: TV Barrandov nabídne „holé zprávy“, televize Nova zase Dokudrama

Videa na stránky Ukažse.tv mohou vkládat pouze registrovaní návštěvníci. Od 12. května budou moci soutěžit o týdenní pravidelnou výhru 5.000,– Kč s tím, že nejlepší videa odvysílá na obrazovce vyhlašovatel soutěže, Barrandov TV, dodal Sidovský.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).