Hlavní navigace

TV Deko upravilo název a mění svůj vizuál

29. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
29. 9. 2008

TV Deko, tematický kanál zaměřený na bytový design, vše pro kutily, stavbu a přestavbu zahrad a řadu dalšího, co s hobby souvisí, upravilo svůj název na deko a přichází také s novým logem a grafikou. Rozhodlo o tom vedení společnosti Chello Central Europe, která kanál provozuje od jeho startu v prosinci 2005. Jako móda prochází neustálými proměnami, i tato televizní stanice uzrála k tomu, aby její pestrá programová nabídka byla zasazena do nového výtvarného rámce, který se poprvé objevil na obrazovkách 26. září, konstatovala při této příležitosti marketingová manažerka Chello Central Europe Barbora Florková.

Stanice deko, jejíž obnova proběhla pod heslem dynamičnost, design, dnešní móda a jejíž profil byl radikálně pročištěn, si jako základ svého nového výtvarného pojetí zvolila žlutou barvu slunečního odstínu, barvu světla, která je výrazná, ale zároveň také teplá a vlídná. Všudypřítomná žlutá barva stanice deko by měla korespondovat s podzimní programovou nabídkou, s níž jsou spojena jména, jako je například Brad Pitt nebo maďarská celebrita Juci Némethová.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).