Hlavní navigace

Pražská TV Metropol na Silvestra vysílala živě rozvod Jiřího X. Doležala

1. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
1. 1. 2012

Rozvod novináře Jiřího X. Doležala a jeho ženy Alex Hrouzkové – Doležalové nabídla na Silvestra v přímém přenosu pražská TV Metropol. Manželé se po dvou a půl letech společného soužití rozhodli rozejít a před kamerami televize podepsali majetkové vyrovnání. Rozchod dopředu na svém webu avizoval týdeník Reflex, kde je Jiří X. Doležal kmenovým redaktorem. Časopis v létě 2009 pojal svatbu Jiřího a Alex jako reality show, vysílal ji živě přes internet a poté o novomanželech pravidelně informoval na svých stránkách.

K TÉMATU: Na návštěvě u… digitální pražské televize Metropol

Cloud23

Novinář Jiří X. Doležal a jeho manželka Alexandra Doležalová oznámili krátce po půlnoci v přímém přenosu v Televizi Metropol skutečnost, že se rozvádějí. Jen několik desítek minut po novoročním přípitku se exkluzivně divákům pražské televize svěřili, proč k tak závažnému kroku dospěli a před kamerami podepsali smlouvu o majetkovém vypořádání, sdělila PR a marketingová manažerka TV Metropol Anna Lukešová. Oba manželé pro televizi pracují jako externisté – Alex vystupuje v pořadu Lady M, JXD připravuje reportáže pro pořad Pražení.

Manželi byli přesně 2,5 roku a ještě do konce června budou. Sami označili svůj počátek manželství a jeho průběh za reality show, i to byl důvod, proč se rozhodli také konec svého manželství oznámit veřejně v přímém přenosu Televize Metropol, dodala Lukešová. Smrdí, hulí. To jsou ty hlavní věci, proč s ním nechci být. Měla jsem růžové brýle. Věřila jsem tomu, že ho vychovám. Jenže tak to není. Hulí víc a smrdí víc, vysvětlila v přímém přenosu důvod rozchodu Alex Hrouzková – Doležalová. Jiřímu X. Doležalovi se zase nelíbilo, že jeho žena nafotila erotické snímky.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).