Hlavní navigace

TV Metropol obnoví řádné vysílání “do několika týdnů”, slibuje její nový majitel

13. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Televize se nebude stěhovat do prostor vydavatelství Mladá fronta, zachová studio ve Francouzské ulici. Do Metropole se vrátí někteří bývalí zaměstnanci.

Přechod vysílání pražské regionální TV Metropol ze současné archivní smyčky, kterou vysílá od 1. února, na plnohodnotný program, proběhne v několika následujících týdnech a bude postupný. Na dotaz serveru DigiZone.cz to uvedla Pavla Míčová, PR manažerka vydavatelství Mladá fronta, které je novým vlastníkem této televize. “Využijeme stávající studio TV Metropol ve Francouzské ulici,” dodala k otázce, zda se Metropol přestěhuje do nových prostor vydavatelství Mladá fronta.

K TÉMATU: Televize Metropol přejde na běžné vysílání, převezme ji vydavatelství Mladá fronta

Obsah pro TV Metropol budou zajšťovat jak zaměstnanci nově vzniklé televizní divize MF, která už produkuje např. Pořad Digiport pro Fandu, mužský kanál Novy, tak někteří bývalí pracovníci Metropole. Vydavatelství se chystá vystavět poměrně velký tým obchodního oddělení stanice. “Jedná se přibližně o 20 inzertních obchodníků,” upřesnila Míčová. Vedením televize byl pověřen Karel Polcar, který je zároveň vedoucím nové televizní divize MF a předsedou představenstva celého vydavatelství.

ČTĚTE TAKÉ: Druhý původní pořad na Fandovi po Red News: Nova přichází s Digiportem

Míčová zatím nechtěla upřesnit, jaké pořady se objeví v obnoveném vysílání TV Metropol. Potvrdila ale, že značnou část obsahu bude stanice nadále vysílat živě. “Na programovém schématu pracujeme a představíme jej až před spuštěním. Živé vysílání je pro nás důležité,” řekla PR manažerka vydavatelství MF.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.