Hlavní navigace

TV Metropol ode dneška na ostro v pražském multiplexu 3

15. 8. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 322915
15. 8. 2011

UVNITŘ FOTO Pražská regionální televize TV Metropol dnes přešla po třech dnech v rámci multiplexu 3 dostupného v hlavním městě a středních Čechách na ostrý provoz. Diváci, kteří měli v síti společnosti Czech Digital Group, jež je plně vlastněna Českými Radiokomunikacemi, pouze informační smyčku, už nyní mohou sledovat klasický programy. Ten je obsahově stejný jako v konkurenční síti společnosti Telefónica O2.

K TÉMATU: TV Metropol odchází od Telefóniky O2. Od září bude vysílat jen v multiplexu 3

UXD

Souběžné vysílání televize Metropol v multiplexech 3 a 4 bude probíhat přibližně 14 dní, do konce tohoto měsíce. Poté bude stanice v síti operátora Telefónica O2 odpojena. Multiplex 3 v Praze a středních Čechách tedy obsahuje v tuto chvíli stanice Prima love, TV Metropol a Rádio Proglas. V ostatních oblastech chybí právě lokální televize. Program je v Praze na 59. kanálu dostupný prozatím bez elektronického programového průvodce (EPG). Jako název všech pořadů se vysílá Sledujete vysilani televize Metropol.

TV Metropol spustila v multiplexu 3 ostré vysílání. (Screenshot: au­tor)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.