Hlavní navigace

TV Metropol oslaví první narozeniny společenskou akcí ve Žlutých lázních

Lukáš Polák

1. května oslaví pražská televize Metropol své první narozeniny. Z této skutečnosti ale budou těžit především diváci, kteří mohou strávit odpoledne a večer na společenské akci ve Žlutých lázních.

Doba čtení: 1 minuta

První narozeniny pražské televize Metropol se blíží. Stanice je oslaví v areálu Žlutých lázní 1. května společenskou akcí s názvem Jaro na Vltavě s televizí Metropol. Vstup na ni bude zdarma a probíhat bude od 14 do 22 hodin. Průvodci budou tváře stanice – Petra Slancová a Martin Severa. Slancová působila v minulosti v TV Barrandov, později nastoupila jako moderátorka Ranního ladění, které bylo začátkem roku zrušeno. Nyní hlásí zprávy a namlouvá téměř všechny promo spoty. Severa působil v televizích Nova a Z1.

ČTĚTE TAKÉ: Televize Metropol bude vysílat od května každý večer late night show

Pro Vaše děti je připraveno divadelní představení a rozsáhlá dětská zóna. Každou hodinu soutěže o desítky hodnotných cen, láká v pozvánce televize Metropol. V průběhu celého odpoledne budou probíhat sportovní turnaje a kulturní představení, od 18 hodin je pak připraven koncert, v rámci něhož vystoupí Kamila Hübsch, DJ The chickenloop, Vojta Lavička & BAND, SUNFLOWER CARAVAN, Holden Caulfield, The Divadlo a The Prostitues. Od 22 hodin bude probíhat afterparty, na níž jsou diváci také zváni.

Našli jste v článku chybu?