Hlavní navigace

TV Metropol s novinkami v pozemských multiplexech 3 a 4

19. 8. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
19. 8. 2011

UVNITŘ FOTO Pražská televize TV Metropol obsahuje několik nových prvků, které odlišují její vysílání v pozemních digitálních multiplexech 3, společnost Czech Digital Group (CDG), a 4, operátor Telefónica O2. Tato skutečnost se konkrétně vztahuje k tomu, že stanice je nově k dispozici u první zmíněné firmy a od té druhé ke konci měsíce srpna odchází.

K TÉMATU: TV Metropol odchází od Telefóniky O2. Od září bude vysílat jen v multiplexu 3

Content tip EARLY

Vysílání Metropole v multiplexu 4 obsahuje nově v horní části obrazovky červenou informační lištu se statickým textem: Vysílání TV Metropol na tomto kanálu končí 30. srpna. Prosíme diváky v Praze a středních Čechách, aby si vysílání naladili na kanálu 59. O této skutečnosti jsou diváci Metropole také informování speciálním spotem, který je zařazen mezi pořady. V multiplexu 3 se zájemcům objevil elektronický programový průvodce (EPG), ve kterém se mohou dozvědět (na rozdíl od sítě 4) například i hosty v pořadech Ranní ladění nebo Pražení.

Televize Metropol upozorňuje diváky na nutnost přeladění na kanál 59 (multiplex 3). Screenshot: autor

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).