Hlavní navigace

TV Metropol začne využívat ve vysílání hovory přes Skype

19. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
19. 1. 2012

Vzkazů od diváků zanechaných prostřednictvím programu Skype sloužícího pro videohovory začne využívat od pondělí ve vysílání pražská televize Metropol. Po webových stránkách a komunitním portálu Facebook tak jde o další interakci s divákem, kterou tato stanice nasadí. Metropol chce využívat Skype především při zasílání vzkazů, kdy budou ve vysílání hosté.

ebf 24 - tip duben

ČTĚTE TAKÉ: TV Metropol nabídne nové magazíny a zreprízuje dokument o Václavu Havlovi

Jsme moderní televize a snažíme se být našim divákům co nejblíže. Věříme, že zapojit se do vysílání z pohodlí domova a zeptat se v podstatě tváří v tvář svého oblíbeného hosta na co chci, může být pro řadu Pražanů lákavé. Technologie to umožňují, tak proč toho nevyužít, uvedl při příležitosti představení této novinky výkonný ředitel stanice Marek Vítek. Metropol bude možné najít na Skypu pod nickem „televizemetropol“. Interakce s diváky bude k dispozici prostřednictvím pořadů Lady M a Pražení. V souvislosti s komunikací prostřednictvím Skypu je k dispozici i adresa skype@metropol­.cz.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).