Hlavní navigace

TV tipy na sobotu: tenis Kvitová – Šarapovová, Millerovi na tripu a V moci ďábla

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.
Lukáš Polák 31. 10. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 11:30 – tenis Petra Kvitová – Maria Šarapovová – Přímý přenos semifinálového utkání dvouhry na tenisovém Turnaji mistryň v Singapuru.

  • Nova Cinema, 20:00 – akční film Transformers 3 – Když má Sam konečně pocit, že už se mu blýská na lepší časy, pravé problémy teprve začínají. Deceptikoni se vracejí, aby si vyřídili účty s planetou Zemí. Je opět na Autobotech, aby zachránili svět. Ale nebude to tak snadné, Deceptikoni jsou mnohem silnější, než kdy byli. Americký akční film (2011)

  • ČT 1, 21:55 – dobrodružná komedie Cartouche – Bohatým bral, chudým dával, miloval život a krásné ženy. Francouzsko-italská dobrodružná komedie (1962)

CIF20

  • Nova, 22:15 – komedie Millerovi na tripu – Bezvýznamný dealer David Burke je „obchodník“ na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne David okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Americká komedie (2013)

  • Prima, 23:55 – horor V moci ďábla - Kněz Moore je obviněn z vraždy mladé dívky, ze které se snažil vymítat ďábla. Zpočátku nevěřící advokátka po několika podivných událostech sama uzná, že dívka mohla být pod vlivem temných sil. Americký horor (2005)