Hlavní navigace

TV tipy na sobotu: tenis Kvitová – Šarapovová, Millerovi na tripu a V moci ďábla

31. 10. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 11:30 – tenis Petra Kvitová – Maria Šarapovová – Přímý přenos semifinálového utkání dvouhry na tenisovém Turnaji mistryň v Singapuru.

  • Nova Cinema, 20:00 – akční film Transformers 3 – Když má Sam konečně pocit, že už se mu blýská na lepší časy, pravé problémy teprve začínají. Deceptikoni se vracejí, aby si vyřídili účty s planetou Zemí. Je opět na Autobotech, aby zachránili svět. Ale nebude to tak snadné, Deceptikoni jsou mnohem silnější, než kdy byli. Americký akční film (2011)

  • ČT 1, 21:55 – dobrodružná komedie Cartouche – Bohatým bral, chudým dával, miloval život a krásné ženy. Francouzsko-italská dobrodružná komedie (1962)

ebf - tip do článku - debata

  • Nova, 22:15 – komedie Millerovi na tripu – Bezvýznamný dealer David Burke je „obchodník“ na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne David okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Americká komedie (2013)

  • Prima, 23:55 – horor V moci ďábla - Kněz Moore je obviněn z vraždy mladé dívky, ze které se snažil vymítat ďábla. Zpočátku nevěřící advokátka po několika podivných událostech sama uzná, že dívka mohla být pod vlivem temných sil. Americký horor (2005)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).