Hlavní navigace

UPC zařadilo do digitálního kabelu Meteo TV

2. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 3. 2009

Kabelový operátor UPC Česká republika dnes zařadil do své služby UPC Digital další kanál. Po TV Barrandov ve vysokém rozlišení se nabídky rozšiřuje o Meteo TV. Doposud byl tento kanál dostupný pouze prostřednictvím analogové sítě. Stanice nabízí vše, co souvisí s počasím. Zařazením Meteo TV vzrostl počet digitálních televizních programů šířených televizí UPC na osmdesát sedm, řekl při této příležitosti mluvčí společnosti František Malina.

ČTĚTE TAKÉ: UPC zařadilo do digitálního kabelu další HDTV kanál

Meteo TV je v digitální televizi UPC zařazena v nabídce Starter. Cena za nabídku se nemění. Kanál plošně monitoruje vývoj počasí nejen v oblasti České republiky a Slovenska, ale přináší i pohledy a předpovědi z vybraných míst světa. Na obrazovce se střídají záběry z meteorologického pracoviště, počítačová grafika a obrázky z live kamer v jednotlivých regionech. Vysílá 24 hodin denně v českém a slovenském jazyce a její nejznámější tváří je meteoroložka Dagmar Honsová.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).