Hlavní navigace

UPC zařadilo do digitálního kabelu Meteo TV

2. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

2. 3. 2009

Kabelový operátor UPC Česká republika dnes zařadil do své služby UPC Digital další kanál. Po TV Barrandov ve vysokém rozlišení se nabídky rozšiřuje o Meteo TV. Doposud byl tento kanál dostupný pouze prostřednictvím analogové sítě. Stanice nabízí vše, co souvisí s počasím. Zařazením Meteo TV vzrostl počet digitálních televizních programů šířených televizí UPC na osmdesát sedm, řekl při této příležitosti mluvčí společnosti František Malina.

ČTĚTE TAKÉ: UPC zařadilo do digitálního kabelu další HDTV kanál

Meteo TV je v digitální televizi UPC zařazena v nabídce Starter. Cena za nabídku se nemění. Kanál plošně monitoruje vývoj počasí nejen v oblasti České republiky a Slovenska, ale přináší i pohledy a předpovědi z vybraných míst světa. Na obrazovce se střídají záběry z meteorologického pracoviště, počítačová grafika a obrázky z live kamer v jednotlivých regionech. Vysílá 24 hodin denně v českém a slovenském jazyce a její nejznámější tváří je meteoroložka Dagmar Honsová.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.