Hlavní navigace

UPC zařazuje do kabelu další kanály. Chystá i novinku, Spektrum HD

7. 7. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
7. 7. 2010

Čtyři nové stanice najdou od dnešního dne v nabídce digitální kabelové televize zákazníci společnosti UPC Česká republika. Jde konkrétně o programy Discovery HD Showcase, Discovery World, Discovery Science a Discovery Travel&Living. Na přelomu července a srpna by k nim pak měla přibýt stanice Spektrum HD. Informoval o tom mluvčí společnosti František Malina.

ČTĚTE TAKÉ: Kanál HD+ v síti UPC nabídne zvířata z pražské ZOO ve 3D

Počet televizních stanic v digitální televizi UPC tak dosáhne sto sedmi. Osmdesát čtyři z nich přitom bude vysílat v české nebo slovenské jazykové verzi a třináct ve vysokém rozlišení, uvedl při této příležitosti Malina. Discovery World nabízí zájemcům dokumenty ze současného světa i z historie a Discovery Science vysvětluje největší technologické projekty, představuje objevy, informuje o zajímavých trendech ve výzkumu a o praktickém využití moderních technologií.

BRAND23 Workshop

NEPŘEHLÉDNĚTE: UPC omezuje analogovou kabelovou televizi v Pardubicích a dalších městech

Další program z rodiny Discovery s přídomkem Travel&Living je zaměřen především na cestování a lifestyle, ocení ho tak především ženy. Největšími taháky z letního rozšíření nabídky UPC Digital však budou stanice ve vysokém rozlišení Discovery HD Showcase a Spektrum HD. První program nabízí to nejlepší z bohaté knihovny Discovery ve vysokém rozlišení (formát 1080i). Spektrum HD je na českém trhu novinkou. Půjde o verzi populárního dokumentárního programu, který nabídne opět pořady v HDTV. Stanice bude vysílat v originálním znění, lokalizace se připravuje. Všechny kanály jsou součástí balíčků Supreme a Plus.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).