Hlavní navigace

UPC zaznamenává s blížící se olympiádou rostoucí zájem o kabel

8. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
8. 2. 2010

V souvislosti s blížícími se zimními olympijskými hrami v kanadském Vancouveru zaznamenávají kabeloví operátoři zvýšený zájem o své služby. Výjimkou není ani společnost UPC Česká republika. Oproti srovnatelnému období minulého roku zaznamenává Klientské centrum UPC v posledních dvou týdnech zhruba o 8 % vyšší počet dotazů na možnost příjmu digitální televize, uvedl mluvčí operátora František Malina.

K TÉMATU: Kompletní televizní program ZOH Vancouver 2010

KL23 hlasovani

Tuto skutečnost podpořila také sama společnost UPC, která do českých domácností na přelomu ledna a února zaslala prostřednictvím tiskovin přes milion reklamních letáků. Olympijské hry budou sledovat téměř dvě třetiny domácností, které jsou zákazníky digitální kabelové televize UPC, konstatoval Malina. Zájem je přitom z velké většiny o lední hokej, a to v 85 %, 72 % domácností se podívá na krasobruslení. Malina připustil, že svou roli hraje pochopitelně i vysoké rozlišení, které nabídnou kanály ČT HD a Eurosport HD.

Server DigiZone.cz připravuje k ZOH Vancouver 2010 speciální přílohu, kterou spustí ještě tento týden.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).