Hlavní navigace

Úschovna.cz nyní nabízí i placené služby

23. 7. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Česká služba Úschovna.cz po několika týdnech opět mění podmínky. Nově umožňuje poslat resp. sdílet na Internetu větší objem dat. Bezplatně je možné uložit soubory o souhrnné velikosti 300 MB. Dále byla prodloužena doba, po kterou se soubory ponechávají na serveru. Naposledy to bylo 62 hodin od prvního stažení, nově je to až 14 dnů nebo do dosažení 30 stažení. Za poplatek nyní nabízí Úschovna.cz nadstandardní služby, v jejichž rámci lze uložit 600 MB, 1 GB nebo 2 GB dat.

Česká služba Úschovna.cz po několika týdnech opět mění podmínky. Nově umožňuje poslat resp. sdílet na Internetu větší objem dat. Bezplatně je možné uložit soubory o souhrnné velikosti 300 MB. Dále byla prodloužena doba, po kterou se soubory ponechávají na serveru. Naposledy to bylo 62 hodin od prvního stažení, nově je to až 14 dnů nebo do dosažení 30 stažení. Za poplatek nyní nabízí Úschovna.cz nadstandardní služby, v jejichž rámci lze uložit 600 MB, 1 GB nebo 2 GB dat.

Cena se mění podle požadované doby uchování souborů. Může jít o 14 dnů/30 stažení, 30 dnů/60 stažení nebo 90 dnů/100 stažení. Poplatky se pohybují od 30 do 79 korun a uhradit je lze formou Premium SMS. S novinkami už tentokrát přichází nový provozovatel služby Úschovna.cz. Jak jsme vás již informovali, Dial Telecom ji prodal společnosti Capsa-Premier. Ta vznikla sdružením serveru Capsa.cz a společností PREMIER System a Witto. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).