Hlavní navigace

Utilita Pošťák nyní umí sledovat více schránek na Email.cz (opraveno)

4. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Seznam.cz vydal novou verzi utility Pošťák upozorňující na nově došlé e-maily do schránky na freemailové službě Email.cz. Nová verze nese označení jako 2.4.1 a hlavní novinkou je možnost kontroly více schránek současně. (Seznam.cz Blog) Oprava (17:10): Původní zprávička obsahovala chybný popis funkčnosti aplikace, za což se omlouváme. Naše aplikace Pošťák a Lištička pro Internet Explorer podporují schránky od libovolných poskytovatelů, nikoliv jen Email.cz, jak je uvedeno ve zprávě. Zároveň…

Seznam.cz vydal novou verzi utility Pošťák upozorňující na nově došlé e-maily do schránky na freemailové službě Email.cz. Nová verze nese označení jako 2.4.1 a hlavní novinkou je možnost kontroly více schránek současně. (Seznam.cz Blog)

Oprava (17:10): Původní zprávička obsahovala chybný popis funkčnosti aplikace, za což se omlouváme. Naše aplikace Pošťák a Lištička pro Internet Explorer podporují schránky od libovolných poskytovatelů, nikoliv jen Email.cz, jak je uvedeno ve zprávě. Zároveň bychom upřesnili, že nová verze Pošťáka umožňuje otevřít několik schránek na Email.cz současně, což není možné v prohlížeči, upřesnila Rita Gabrielová, manažerka PR a interní komunikace portálu Seznam.cz.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.