Hlavní navigace

V pondělí zahájí Public TV vysílání v Brně, Ostravě a Plzní

4. 7. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
4. 7. 2008

Příští týden v pondělí, tedy 7. července, zahájí v 18 hodin lifestylový kanál Public TV vysílání v dalších třech lokalitách. Kromě Prahy bude jeho signál dostupný také v Brně, Ostravě a Plzni v digitální síti 3, kterou provozuje společnost Czech Digital Group (CDG). Na území hlavního města vysílá Public TV již od poloviny roku 2007. V Brně bude signál šířen na 59. kanálu z vysílače Hády, v Ostravě na 54. kanálu z Hošťálkovic a v Plzni si mohou diváci naladit lifestylovou TV na kanále 52 z Košutky.

O tom, že Public TV se objeví v síti CDG, jsme vás informovali na serveru DigiZone.cz již v červnu, kdy jsme vám přinesli rozhovor s předsedou představenstva Leošem Pohlem. Jedinou televizí se sítě 3, která zatím nechystá expanzi do dalších regionů, je religiózní TV Noe. Ta svůj signál však šíří volně např. prostřednictvím satelitu. Obsahem „Trojky“ tak bude v těchto lokalitách Prima, Óčko, Z1 a nově již zmiňovaná Public TV.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).