Hlavní navigace

V terestrickém multiplexu 3 se nečekaně objevil Eurosport

17. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
17. 4. 2010

AKTUALIZOVÁNO Digitální terestrický multiplex 3 společnosti Czech Digital Group (CDG) obsahoval dnes nečekaně také vysílání panevropského sportovního kanálu Eurosport. Program se objevil na pozici bývalé „stanice“ označené jako TEST EPG. V jednu chvíli tedy síť obsahovala nově programy Public, Z1, Eurosport a Rádio Proglas. Panevropský sportovní kanál vysílal v tuto chvíli bez zvuku s velmi špatnou kvalitou obrazu.

V redakci serveru DigiZone.cz jsme šíření této stanice ověřili z Prahy, Plzně, Ústí nad Labem i dalších vysílačů. Na webových stránkách společnosti CDG o této novince nebyla zatím žádná zmínka. Hovoří se zde pouze o již jmenovaných programech. Pokud by nešlo pouze o test a program by byl zařazen do nabídky sítě 3 trvale, nešlo by o první lokalitu, kde se Eurosport vysílá pozemně. Stejně tak je tomu například v německém Berlíně nebo Mnichově.

Trvalá změna nebo technická chyba? Eurosport vysílá terestricky. (Foto: Daniel Neumann)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).