Hlavní navigace

Václav Štrupl se stává šestým partnerem v cirkusu Miton

7. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Spoluzakladatel agentury H1 se přes Bonami dostal až do vedení severočeské investiční skupiny.

Devětadvacetiletý Václav Štrupl se stává druhým mužem, který se připojuje ke čtveřici, která projekt Mitonu před patnácti lety zakládala. Už v roce 2013 totiž skupinu rozšířil Tomáš Hodboďkterý předtím stál za srovnávačem cen Heureka.cz. 

Štruplova cesta byla trochu klikatější, ale přináší zkušenosti z internetové agentury, kterou před pěti lety s dalšími spoluzakladateli prodal firmě Ataxo. Před dvěma lety založil nákupní klub Bonami, jehož obrat loni podle údajů firmy překonal sto milionů korun a dnes už funguje i v Polsku a na Slovensku

Cloud23

“S partnery v Mitonu se znám už hodně let a během bezmála tříleté spolupráce na Bonami.cz jsme si vyzkoušeli, že nám to dobře funguje i v pracovní rovině,” vysvětluje Štrupl, který zůstává stále jako šéf Bonami, ale zároveň bude v Mitonu pomáhat s hledáním a rozvojem nových projektů.  

“Je pro nás klíčové do týmu průběžně přivádět schopné lidi a ty si dlouhodobě udržet. Proto jsme po mimořádném představení v Heurece nabídli partnerství Tomášovi Hodboďovi a proto náš cirkus posílí Václav Štrupl,” komentuje změny Michal Jirák z Mitonu.

Autor článku

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).