Hlavní navigace

Veřejný seminář k digitalizaci tentokrát na Žižkově

16. 4. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
16. 4. 2009

Maratón seminářů o digitalizaci pro širší veřejnost, které v rámci informační kampaně pořádá Národní koordinační skupina NKS, dnes pokračuje přímo v části, se kterou nejvíc souvisí. Městský vysílač pro Prahu se nachází na Žižkově a právě ten zásobuje hlavní město analogovým signálem. Veřejný seminář se dnes sice neuskuteční přímo v prostorách vysílače, ale obyvatelé Žižkova budou moci navštívit hotel Arcotel Teatrino na Bořivojové ulici 53 poblíž tramvajové zastávky Lipanská. Začátek tohoto semináře stejně jako všech dalších je v 16.00 hodin.

DALŠÍ INFORMACE: Harmonogram veřejných seminářů v dubnu pro Prahu

ICTZ23

Pro duben je v plánu ještě šest seminářů včetně toho dnešního. Další tři se uskuteční příští týden v částech Lhotka, Motol a Chodov. Těsně před vypnutím analogu budou poslední dva semináře ve Starém Městě a Jinonicích.

Národní koordinační skupina zároveň organizuje velkou tiskovou konferenci plánovanou na příští čtvrtek, kde vystoupí generální ředitelé Novy a Primy Petr Dvořák a Marek Singer, vedoucí projektu digitalizace ČT Pavel Hanuš, náměstek předsedy ČTÚ Marek Ebert, ředitel Úseku pro transformaci Českých Radiokomunikací Kamil Levinský, předseda RRTV Václav Žák, ředitel kanceláře náměstka ministra vnitra Tomáš Vrbík a předseda Národní koordinační skupiny Zdeněk Duspiva.