Hlavní navigace

Veřejný test SP2 pro Windows Vista. První beta Windows 7 již brzy?

5. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Včera jsme vás informovali o dostupnosti testovacích verzí SP2 pro Windows Vista a SP2 pro Windows Server 2008 pro předplatitele programů MSDN a TechNet. Nyní si zmíněné testovací verze očekávaných velkých kumulativních aktualizací pro dva nejnovější systémy Microsoftu může stáhnout i širší veřejnost přes web Microsoft Download Center a to jak v 32bitové verzi, tak v 64bitové verzi. Zdůrazňujeme, že se stále jedná o testovací verzi, která není vhodná pro ostré nasazení. Finální verze vyjde snad…

Včera jsme vás informovali o dostupnosti testovacích verzí SP2 pro Windows Vista a SP2 pro Windows Server 2008 pro předplatitele programů MSDN a TechNet. Nyní si zmíněné testovací verze očekávaných velkých kumulativních aktualizací pro dva nejnovější systémy Microsoftu může stáhnout i širší veřejnost přes web Microsoft Download Center a to jak v 32bitové verzi, tak v 64bitové verzi. Zdůrazňujeme, že se stále jedná o testovací verzi, která není vhodná pro ostré nasazení. Finální verze vyjde snad někdy ve druhém kvartálu příštího roku. (WinBeta.org)

Očekávána je také první betaverze chystaných Windows 7. Letos se jí sice už nedočkáme, ovšem dost možná se objeví hned na začátku roku 2009. DVD s Windows 7 Beta 1 oficiálně slibuje Microsoft všem účastníkům některého ze série setkání MSDN Developer Conference, kde bude mimo jiné řeč o vývoji aplikací pro multidotykové ovládání ve Windows 7. Zatím na veřejnost neoficiálními cestami pronikla pouze pre-beta verze, kde ještě některé již prezentované novinky nejsou dostupné.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).