Hlavní navigace

Videopohlednice.cz podporují pořízení videa přes webkameru

12. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Služba Videopohlednice.cz (provozovaná stejně jako videoportál N-Joy společností FunPower) nově podporuje přímé nahrávání videa z webové kamery. Připomínáme, že jde o službu pro generování pohlednic z uživatelských videí, která byla spuštěna před loňskými Vánocemi. Loni se na přelomu roku poslalo během dvou týdnů 175 000 pohlednic.

Služba Videopohledni­ce.cz (provozovaná stejně jako videoportál N-Joy společností FunPower) nově podporuje přímé nahrávání videa z webové kamery. Připomínáme, že jde o službu pro generování pohlednic z uživatelských videí, která byla spuštěna před loňskými Vánocemi. Loni se na přelomu roku poslalo během dvou týdnů 175 000 pohlednic.

Minulý rok nás překvapilo jak rychle se videopohlednice rozšířily, proto si myslíme, že díky nové možnosti nahrát video přímo přes web kameru bude služba zábavnější a tedy i virálnější, říká Matthew Barrett, obchodní ředitel společnosti FunPower. Doposud uživatelé mohli pracovat s videi z úzké nabídky těch předem připravených, eventuálně mohli nahrát vlastní uložené na pevném disku. Nově tedy mohou pořídit záznam přímo ze své webové kamery. Tato možnost patří mezi základní funkce většiny velkých serverů pro sdílení videa. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.