Hlavní navigace

Videoportál Ivio s filmy zdarma skončil, nenaplnil očekávání jeho provozovatele

1. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO – Firma Hollywood Classic Entertainment měla se službou velké plány. Kromě webového rozhraní a mobilních aplikací chtěla platforma expandovat i do chytrých televizorů.

Filmová a distribuční společnost Hollywood Classic Entertainment (HCE) ukončila k 30. červnu fungování svého portálu Ivio.tv. Po Videopůjčovně Topfun jde tak v krátké době o druhou službu tohoto typu, která v České republice končí. Na skutečnost upozornil server Mediář.cz, který si všiml stručného textového oznámení na webu provozovatele. To zní následovně: Služba IVIO byla k 30.6.2015 zrušena. Předplatitelům budou jejich přeplatky vráceny zpět, obracejte se laskavě na support@ivio.tv. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení. IVIO

Cloud23

Z ARCHIVU: Vznikla česká obdoba videoportálu Netflix, Ivio bude konkurovat Voyu a Topfunu

Ukončení služby potvrdil serveru DigiZone.cz i výkonný ředitel HCE Martin Paleček. Produkt nenaplnil naše obchodní očekávání, sdělil ve stručném telefonickém hovoru Paleček, který přislíbil naší redakci bližší informace v průběhu zítřejšího dopoledne. HCE měla se službou velké plány. Kromě webového rozhraní a mobilních aplikací chtěla platforma expandovat i do chytrých televizorů. Firma ji novinářům oficiálně představila začátkem března loňského roku. Ambasadorem projektu se stal herec Jiří Mádl. Co se týká filmových titulů, objevily se tu některé filmové blockbustery, filmové lahůdky i některé béčkové a céčkové snímky.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).