Hlavní navigace

Videopůjčovna My Prime nebude jediná, která u nás nabídne seriál House of Cards

Lukáš Polák

Seriál House of Cards se doposud dočkal tří řad, na příští rok už ale americká služba Netflix potvrdila nasazení čtvrté série. Hlavní role ztvárnili Kevin Spacey a Robin Wright.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Seriál House of Cards, který byl na včerejším slavnostním uvedení služby Horizon v České republice jedním z hlavních taháků videopůjčovny My Prime, se od soboty 1. května objeví také v nabídce konkurenčního produktu Clubcard Kino, který pro Tesco provozuje firma Banaxi. Nákupní řetězec už před několika měsíci na tiskové konferenci informoval, že chce House of Cards v České republice uvést a že o něm jedná. Nebylo však jasné, kdy se tak stane. Zatímco ve službě My Prime se objeví dvě řady oblíbeného seriálu s Kevinem Spaceym a Robin Wright, Tesco nabídne pouze tu první.

KL-tip-hlasovani2019

Z ARCHIVU: Seriál Netflixu House of Cards s Kevinem Spaceym se bude natáčet v Ultra HD

Na příchod House of Cards do Clubcard Kina se Tesco už připravuje. Seriál má zřízenou speciální webovou stránku. Zatímco klienti největšího kabelového operátora, tedy společnosti UPC Česká republika, získají první dvě řady v rámci měsíčního předplatného 99 korun (poplatek za využívání služby My Prime), nákupní řetězec program poskytne jako součást nabídky Banaxi Go. V rámci ní jsou dostupné i další tituly ze služby AXN Now, konkrétně Ranč Heartland a Profesionál. Seriál House of Cards se doposud dočkal tří řad, na příští rok už ale americká služba Netflix potvrdila nasazení čtvrté série.